Connect with us

Ciekawe

Ściany, które zachwycą każdego

Published

on

Ściany, które zachwycą każdego

Kupujący stawiający duże wymagania płytkom ściennym, nigdy nie mogli potwierdzić, że są w stu procentach zadowoleni z prezentowanego im asortymentu. Płytek takich nie brakowało w sprzedaży, w oczy rzucało się jednak to, że były one przeciętne – tak z uwagi na swoje właściwości, jak i wygląd.

Na szczęście, dziś coraz większa grupa producentów zrywa z przeświadczeniem, że płytki ścienne powinny być mniej okazałe od swoich podłogowych odpowiedników. Dowodem na to, że można to zmienić jest przy tym, między innymi, ciekawa kolekcja dune shapes origami.

Te nietypowe płytki ścienne sprawiają wrażenie trójwymiarowych i to właśnie ta charakterystyczna dla nich niebanalność sprawia, że cieszą się tak dużym powodzeniem. Nie trzeba ich umieszczać na każdej ze ścian. Można mieć przy tym pewność, że ta ściana, na której zagoszczą, będzie robić na nas naprawdę dobre wrażenie. Płytki ścienne Dune nie ograniczają się jednak do zachwycania wizualnością. I znakiem rozpoznawczym jest też duża staranność wykonania.

 

Continue Reading

Ciekawe

Jak uformować niwaki?

Published

on

Efektowne niwaki odmienią charakter każdego ogrodu. Za ich pomocą można nadać przestrzeni orientalnego wyrazu. Warto wiedzieć, że rosnące już iglaki nadają się do formowania. Wbrew pozorom nie jest to tak skomplikowane zadanie, jak mogłoby się wydawać, jednak należy wykazać się cierpliwością i precyzją. Istotne jest również to, aby zaopatrzyć się w niezbędne przyrządy i akcesoria. Bez nich uzyskanie pożądanego efektu stanie się niemożliwe!
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Poszukujesz narzędzia do przeprowadzenia spotkań lub promocji usług? Tablice szkolne i kredowe znajdziesz w ofercie sklepu Wally!

Published

on

Tablice suchościeralne lub kredowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są w salach lekcyjnych lub wykładowych do prowadzenia zajęć, w lokalach gastronomicznych do promowania menu lub w biurach do spotkań zespołowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, nauki bądź zabawy, tablice sprawdzą się idealnie. W sklepie online z artykułami biurowymi i dekoracyjnymi Wally występuje wiele modeli tablic, które nieodłącznie kojarzą się ze szkołą. Pełnią rolę dekoracyjną, ale i praktycznego narzędzia, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Published

on

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Producenci ceramiki łazienkowej dbają o to, aby aranżacja małego pomieszczenia nie była dla nikogo wyzwaniem. Czy jednak zakup specjalnych rozwiązań dedykowanych niewielkim łazienkom to jedyny sposób na optyczne zwiększenie przestrzeni, jaką dysponujemy? Okazuje się, że wcale nie musi tak być, z pomocą przychodzi nam bowiem także kilka innych pomysłów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://018.pl/publiczny-blockchain-co-nalezy-wiedziec-na-ten-temat/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/199-pokoj-nastoletniej-dziewczyny-inspiracje https://wnetrzadesign.com.pl/kuchnia-najnowsze-trendy-i-pomysly/