Connect with us

Ciekawe

Ściany, które zachwycą każdego

Published

on

Ściany, które zachwycą każdego

Kupujący stawiający duże wymagania płytkom ściennym, nigdy nie mogli potwierdzić, że są w stu procentach zadowoleni z prezentowanego im asortymentu. Płytek takich nie brakowało w sprzedaży, w oczy rzucało się jednak to, że były one przeciętne – tak z uwagi na swoje właściwości, jak i wygląd.

Na szczęście, dziś coraz większa grupa producentów zrywa z przeświadczeniem, że płytki ścienne powinny być mniej okazałe od swoich podłogowych odpowiedników. Dowodem na to, że można to zmienić jest przy tym, między innymi, ciekawa kolekcja dune shapes origami.

Te nietypowe płytki ścienne sprawiają wrażenie trójwymiarowych i to właśnie ta charakterystyczna dla nich niebanalność sprawia, że cieszą się tak dużym powodzeniem. Nie trzeba ich umieszczać na każdej ze ścian. Można mieć przy tym pewność, że ta ściana, na której zagoszczą, będzie robić na nas naprawdę dobre wrażenie. Płytki ścienne Dune nie ograniczają się jednak do zachwycania wizualnością. I znakiem rozpoznawczym jest też duża staranność wykonania.

 

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy