Connect with us

Motoryzacja

Serwis dla każdego

Published

on

Serwis dla każdego

Serwis samochodowy PLM Serwis to nowoczesny serwis samochodowy, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz posiadający wysoko wykwalifikowanych pracowników, dla których żadne zadanie nie jest za trudne.

Z myślą o kierowcy

Serwis samochodowy PLM Serwis to zespół profesjonalistów, którzy znakomicie rozumieją, że samochód to narzędzie pracy, nawet jeśli jest to tylko zwykły domowy samochód osobowy. W związku z tym każda naprawa traktowana jest priorytetowo i wykonywana jest tak szybko, jak to tylko jest możliwe bez narażania efektów pracy. Serwis samochodowy PLM Serwis jest w stanie zaoferować wsparcie kierowcom samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także właścicielom pojazdów specjalnych, do których zalicza się przede wszystkim maszyny rolnicze i ciężki sprzęt budowlany. Serwisowane mogą być również przyczepy. Koszty serwisu realizowanego przez Serwis samochodowy PLM Serwis są zawsze zdecydowanie niższe od tego, co oferują serwisy realizujące naprawy najpierw w ramach gwarancji.

Sprawdź naszą ofertę – dobry mechanik Oświęcim.

Continue Reading

Motoryzacja

Poleasingowe samochody dostawcze na sprzedaż

Published

on

Samochody ciężarowe i dostawcze w stanie używanym są bardzo chodliwym towarem. W dobie dzisiejszych wydatków mało która firma decyduje się na zakup nowych samochodów ciężarowych z salonu ze względu na ich ogromne koszty. Jednak istnieje pewna gama samochodów używanych, która jest tańsza i bardzo dobra pod względem jakościowym. Jest nią gama samochodów poleasingowych. Giełda z używanymi dostawczymi, np po leasingu jest obleganym miejscem, w którym można w szybki sposób pozyskać takie pojazdy za korzystną cenę.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Telematyka floty samochodów ciężarowych

Published

on

Nowoczesna telematyka floty samochodów ciężarowych jest oprogramowaniem, które potrafi odmienić życie przedsiębiorcy zarządzającego własną firmą przewozową o 180 stopni. Jest to związane z pomocą na wielu płaszczyznach pozwalając na optymalizację ekonomii firmy, a także poprawę jej bezpieczeństwa. Telematyka floty samochodów ciężarowych to w dzisiejszych czasach obowiązek, z którego wręcz warto skorzystać. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/544-szuflady-w-kuchni http://susiemakessupper.com/jakich-bledow-unikac-wybierajac-drzwi-tarasowe/ https://gla-missions.org/drzwi-pozarowe-co-warto-wiedziec/