Connect with us

Dom i Wnętrze

Szukasz nowoczesnych garnków? Postaw na sprawdzonych producentów

Published

on

Jak zmienić oblicze naszej kuchni, aby miejsce to sprzyjało kulinarnym podróżom w nieznane? Jakość tego, co spożywamy każdego dnia ma niebagatelny wpływ na nasze życie i zdrowie. Warto zadbać o to, aby nie tylko kupować świeże produkty, ale też by były one przygotowywane w wysokiej klasy garnkach. Co wybrać?

Znajdź innowacyjne technologie i zastosuj je w kuchni!

Idealne garnki powinny być trwałe, pojemne, odporne na uszkodzenia. Na stronie gerlach.pl znajdziemy propozycje jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów w Polsce. Nowoczesne garnki Gerlach odznaczają się wysoką odpornością na odkształcenia i wysokie temperatury – jest to wynik zastosowania stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed korozją. Garnki te wyposażono również w dyski aluminiowe wbudowane w dno – ich zadaniem jest lepsze rozprowadzanie ciepła, oszczędność energii. Dyski aluminiowe sprawiają, że takie garnki mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

Szukając idealnego kompletu garnków możemy wybierać pomiędzy kolekcjami posiadającymi kilka lub kilkanaście elementów. Garnki dostępne w ofercie producentów uzupełniane są o wewnętrzne miarki – pozwolą one precyzyjnie odmierzyć płyny. Niewielkie lejki i sitka umożliwią wygodniejsze przelewanie czy cedzenie zup i sosów. Całość uzupełniają wygodne i poręczne uchwyty.

Noże, które warto mieć w kuchni

Garnki w kuchni to podstawa. Nie zapominajmy jednak o elementach takich jak noże: odpowiednio dobrany i naostrzony nóż pozwoli na precyzyjne filetowanie, szatkowanie, krojenie. Noże oferowane przez najlepszych producentów odznaczają się trwałymi i odpornymi na korozję ostrzami o niewielkim stopniu elastyczności. Dzięki temu możliwe jest krojenie pod wybranym kątem.

Dom i Wnętrze

Jak wybrać drzwi balkonowe przesuwne?

Published

on

Tradycyjne drzwi, które prowadzą na balkon, powoli odchodzą w zapomnienie. To czas na to, aby zamontować u siebie drzwi balkonowe przesuwne, które pomagają m.in. zaoszczędzić co nieco miejsca w przestrzeni pokojowej. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtr do ekspresu Krups EA8108

Published

on

Filtr do ekspresu Krups EA8108 przydaje się w przypadku korzystania z kompatybilnych ekspresów do kawy. Dobra jakość wody, którą używa się podczas robienia kawy jest niesamowicie ważna. Bez niej kawa wychodzi mętna i słabo pachnąca co sprawia, że osoby ją pijące nie zachwycają się tak jej smakiem. Filtry do ekspresu Krups EA8108 sprawiają, że taka sytuacja z pewnością nie będzie miała miejsca! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy