Connect with us

Dom i Wnętrze

Szukasz nowoczesnych garnków? Postaw na sprawdzonych producentów

Published

on

Jak zmienić oblicze naszej kuchni, aby miejsce to sprzyjało kulinarnym podróżom w nieznane? Jakość tego, co spożywamy każdego dnia ma niebagatelny wpływ na nasze życie i zdrowie. Warto zadbać o to, aby nie tylko kupować świeże produkty, ale też by były one przygotowywane w wysokiej klasy garnkach. Co wybrać?

Znajdź innowacyjne technologie i zastosuj je w kuchni!

Idealne garnki powinny być trwałe, pojemne, odporne na uszkodzenia. Na stronie gerlach.pl znajdziemy propozycje jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów w Polsce. Nowoczesne garnki Gerlach odznaczają się wysoką odpornością na odkształcenia i wysokie temperatury – jest to wynik zastosowania stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed korozją. Garnki te wyposażono również w dyski aluminiowe wbudowane w dno – ich zadaniem jest lepsze rozprowadzanie ciepła, oszczędność energii. Dyski aluminiowe sprawiają, że takie garnki mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

Szukając idealnego kompletu garnków możemy wybierać pomiędzy kolekcjami posiadającymi kilka lub kilkanaście elementów. Garnki dostępne w ofercie producentów uzupełniane są o wewnętrzne miarki – pozwolą one precyzyjnie odmierzyć płyny. Niewielkie lejki i sitka umożliwią wygodniejsze przelewanie czy cedzenie zup i sosów. Całość uzupełniają wygodne i poręczne uchwyty.

Noże, które warto mieć w kuchni

Garnki w kuchni to podstawa. Nie zapominajmy jednak o elementach takich jak noże: odpowiednio dobrany i naostrzony nóż pozwoli na precyzyjne filetowanie, szatkowanie, krojenie. Noże oferowane przez najlepszych producentów odznaczają się trwałymi i odpornymi na korozję ostrzami o niewielkim stopniu elastyczności. Dzięki temu możliwe jest krojenie pod wybranym kątem.

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy