Connect with us

Ciekawe

Ubrania z drugiej ręki

Published

on

Secondhandy już dawno przestały kojarzyć się ze sklepami dla ubogich. To w nich ludzie na całym świecie potrafią wynaleźć prawdziwe, markowe perełki (i to nawet z metką). Niejednokrotnie polskie blogerki i znane celebrytki chwaliły się na portalach społecznościowych swoimi łupami z lumpeksów. Również i my, Polacy coraz chętniej przyznajemy się do regularnego odwiedzania tych sklepów. Czym secondhandy zasłużyły sobie na takie uznanie?

Niska cena

Sklepy z używaną odzieżą słyną z niskich cen. Cena konkretnej rzeczy zależy od jej wagi. Cena za kilogram ustanawiana jest w zależności, czy jest to dzień dostawy, czy dzień daleko po dostawie. Dostawcy odzieży używanej przywożą towar z różnych krajów – najczęściej z Anglii, ze Stanów czy z Włoch. Odzież w takich sklepach jest różna – znajdziemy ubrania z najwyższej półki (nawet od światowych projektantów) oraz te, które przestały być modne kilka sezonów wcześniej.

Upolowane rzeczy to powód do dumy

Aktualna moda pozwala na ogromną różnorodność. Chcemy być oryginalni i wyróżniać się z tłumu. Niestety sieciówki i sklepy internetowe zasypują nas towarem bardzo do siebie podobny. Dlatego też wiele osób szuka oryginalnych i wyjątkowych rzeczy właśnie w secondhandach. By znaleźć coś wyjątkowego, czasami długo trzeba się naszukać. Jednak upolowane rzeczy to powód do dumy dla ich użytkowników. Nie ma nic przyjemniejszego jak znalezienie fajnych rzeczy za niskie pieniądze. Co ciekawe, dostawcy odzieży używanej dbają o to, by artykuły występowały w jednym egzemplarzu: rozmiarze czy kolorze, więc można znaleźć coś unikatowego, czego nie spotka się wśród przyjaciół czy znajomych.

Pomysł na biznes

Lumpeks to także świetny sposób na biznes, gdyż te sklepy cieszą się wśród klientów dużą popularnością. Dostawcy odzieży używanej coraz chętniej sprowadzają do Polski dobrą jakościowo odzież, która jest starannie wyselekcjonowana i atrakcyjna cenowo. Taka współpraca umożliwia regularne dostawy towaru do sklepu oraz pozyskiwanie naprawdę sporej grupy stałych klientów.

Secondhandy opanowały duże i mniejsze miasta w naszym kraju. Dodatkowo, ciągle się rozwijają i mają się świetnie. Klienci coraz chętniej szukają oryginalnych rzeczy za małe pieniądze. Dodatkowo, względy ekologiczne również mają tutaj ogromne znaczenie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – dostawcą odzieży używanej

Biznes

Bezpieczeństwo twojego dziecka – inwestycja w przyszłość

Published

on

Bezpieczeństwo twojego dziecka – inwestycja w przyszłość

W życiu rodzica nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. To inwestycja w przyszłość, która przynosi spokój umysłu i pewność, że robimy wszystko, by chronić nasze pociechy. W tym kontekście warto rozważyć ubezpieczenie szkolne dla dziecka.

Chronić to znaczy kochać

Ubezpieczenia szkolne to nie tylko sucha polisa i umowa z firmą ubezpieczeniową. To przede wszystkim wyraz troski i dbałości o nasze dzieci. Kiedy decydujemy się na ubezpieczenie szkolne dla dziecka, pokazujemy, że zależy nam na jego bezpieczeństwie i komforcie podczas nauki i zabawy w murach placówki edukacyjnej.

Bezpieczeństwo to fundament szczęśliwego dzieciństwa

Wspomnienia z dzieciństwa często kształtują nas przez całe życie. Dlatego tak ważne jest, aby były one pozytywne. Chroniąc nasze dzieci przed nieprzewidzianymi wypadkami i ich skutkami, dajemy im możliwość pełnego i bezpiecznego korzystania z dziecięcych radości. Ubezpieczenie NNW szkolne zapewnia wsparcie w sytuacjach kryzysowych, pomagając rodzicom w radzeniu sobie z nieoczekiwanymi wyzwaniami.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie szkolne?

Oprócz oczywistych korzyści związanych z ochroną zdrowia i finansami, ubezpieczenie szkolne może też przynieść wiele innych korzyści. Współpraca z renomowaną firmą ubezpieczeniową, jak Compensa, zapewnia nie tylko wsparcie w trudnych chwilach, ale również dostęp do specjalistów i doradców w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa dzieci.

Inwestując w ubezpieczenie szkolne, inwestujesz w spokój i przyszłość swojego dziecka. To decyzja, która opłaci się na wiele sposobów, przynosząc korzyści zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie czasowej.

Continue Reading

Ciekawe

Jak uformować niwaki?

Published

on

Efektowne niwaki odmienią charakter każdego ogrodu. Za ich pomocą można nadać przestrzeni orientalnego wyrazu. Warto wiedzieć, że rosnące już iglaki nadają się do formowania. Wbrew pozorom nie jest to tak skomplikowane zadanie, jak mogłoby się wydawać, jednak należy wykazać się cierpliwością i precyzją. Istotne jest również to, aby zaopatrzyć się w niezbędne przyrządy i akcesoria. Bez nich uzyskanie pożądanego efektu stanie się niemożliwe!
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Poszukujesz narzędzia do przeprowadzenia spotkań lub promocji usług? Tablice szkolne i kredowe znajdziesz w ofercie sklepu Wally!

Published

on

Tablice suchościeralne lub kredowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są w salach lekcyjnych lub wykładowych do prowadzenia zajęć, w lokalach gastronomicznych do promowania menu lub w biurach do spotkań zespołowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, nauki bądź zabawy, tablice sprawdzą się idealnie. W sklepie online z artykułami biurowymi i dekoracyjnymi Wally występuje wiele modeli tablic, które nieodłącznie kojarzą się ze szkołą. Pełnią rolę dekoracyjną, ale i praktycznego narzędzia, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

diopieknanr5.pl ishcourse.pl -renoma.pl