Connect with us

Ciekawe

Ubrania z drugiej ręki

Published

on

Secondhandy już dawno przestały kojarzyć się ze sklepami dla ubogich. To w nich ludzie na całym świecie potrafią wynaleźć prawdziwe, markowe perełki (i to nawet z metką). Niejednokrotnie polskie blogerki i znane celebrytki chwaliły się na portalach społecznościowych swoimi łupami z lumpeksów. Również i my, Polacy coraz chętniej przyznajemy się do regularnego odwiedzania tych sklepów. Czym secondhandy zasłużyły sobie na takie uznanie?

Niska cena

Sklepy z używaną odzieżą słyną z niskich cen. Cena konkretnej rzeczy zależy od jej wagi. Cena za kilogram ustanawiana jest w zależności, czy jest to dzień dostawy, czy dzień daleko po dostawie. Dostawcy odzieży używanej przywożą towar z różnych krajów – najczęściej z Anglii, ze Stanów czy z Włoch. Odzież w takich sklepach jest różna – znajdziemy ubrania z najwyższej półki (nawet od światowych projektantów) oraz te, które przestały być modne kilka sezonów wcześniej.

Upolowane rzeczy to powód do dumy

Aktualna moda pozwala na ogromną różnorodność. Chcemy być oryginalni i wyróżniać się z tłumu. Niestety sieciówki i sklepy internetowe zasypują nas towarem bardzo do siebie podobny. Dlatego też wiele osób szuka oryginalnych i wyjątkowych rzeczy właśnie w secondhandach. By znaleźć coś wyjątkowego, czasami długo trzeba się naszukać. Jednak upolowane rzeczy to powód do dumy dla ich użytkowników. Nie ma nic przyjemniejszego jak znalezienie fajnych rzeczy za niskie pieniądze. Co ciekawe, dostawcy odzieży używanej dbają o to, by artykuły występowały w jednym egzemplarzu: rozmiarze czy kolorze, więc można znaleźć coś unikatowego, czego nie spotka się wśród przyjaciół czy znajomych.

Pomysł na biznes

Lumpeks to także świetny sposób na biznes, gdyż te sklepy cieszą się wśród klientów dużą popularnością. Dostawcy odzieży używanej coraz chętniej sprowadzają do Polski dobrą jakościowo odzież, która jest starannie wyselekcjonowana i atrakcyjna cenowo. Taka współpraca umożliwia regularne dostawy towaru do sklepu oraz pozyskiwanie naprawdę sporej grupy stałych klientów.

Secondhandy opanowały duże i mniejsze miasta w naszym kraju. Dodatkowo, ciągle się rozwijają i mają się świetnie. Klienci coraz chętniej szukają oryginalnych rzeczy za małe pieniądze. Dodatkowo, względy ekologiczne również mają tutaj ogromne znaczenie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – dostawcą odzieży używanej

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy