Connect with us

Ciekawe

Umieść wpis do katalogu bazy legnickich firm w najszybciej rozwijającym się lokalnym portalu – Legnica365. Witryna stworzona z myślą o mieszkańcach Legnicy i regionu

Published

on

Legnica jest miastem, które liczy blisko 100 tys. mieszkańców. Bliskość z pozostałymi miastami – Lubinem czy Polkowicami sprawia, że klient ma łatwy wybór skorzystania z usług. Z tego powodu legnickie firmy muszą szczególnie dbać o każdego z nich. Jednym ze sposobów na pozyskanie nowych, jest reklama w Internecie. Największa baza firm, dostępna jest na Legnica365.pl. Kilkadziesiąt kategorii, w tym, m.in. warsztaty samochodowe, przychodnie, przedszkola, restauracje, hotele czy zakłady fryzjerskie, są wyszczególnione na portalu miasta Legnica.

Prowadzisz biznes w Legnicy? Dodaj swoją firmę do katalogu

Od teraz przedsiębiorcy mają możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, sklepu rowerowego lub prowadzisz rodzinny biznes, jak pizzeria w Legnicy? Umieść swój wpis do katalogu bazy legnickich firm. Wystarczy przygotować krótki opis działalności, uzupełnić najważniejsze informacje – dane kontaktowe, wskazówki dojazdu oraz stronę internetową, aby dać się poznać bliżej legniczanom z dobrej strony. Portal miasta Legnica pozwala zyskać na popularności i na dobre zainteresować swoją usługą na terenie Legnicy. 

Szukasz firmy z Legnicy? Wyszukaj ją za pomocą szybkiej wyszukiwarki

Osoby prowadzące biznesy zyskują nowe miejsce do reklamy swojej firmy. Mieszkańcy zaś do pełnej ich bazy. Na https://legnica365.pl/ ogłasza się kilkaset firm z kilkudziesięciu kategorii, m.in. salony kosmetyczne, kantory, studia tatuażu, biura rachunkowe czy dermatolodzy. System opinii pozwoli Ci na zweryfikowanie, czy firma jest godna polecenia. Szybko znajdziesz interesującą Cię tematykę. Witryna miasta Legnica powstała, aby zrzeszać wszystkie legnickie firmy w jednym miejscu. Zobacz popularne kategorie w serwisie. Poznaj bliżej legnickie biznesy i skorzystaj z ich usług. Być może nawet nie wiedziałeś, że takie istnieją w Twoim mieście!

 

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy