Connect with us

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

Pozbądź się nadmiaru tłuszczyku i cellulitu podczas zabiegu Accent Prime

Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej skuteczne modelowanie sylwetki nie stanowi już problemu. Accent Prime to połączenie dwóch dobrze znanych technologii: ultradźwięków oraz fal radiowych, co zaowocowało niezwykle skutecznym zabiegiem modelującym ciało. Usuwanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej są łatwiejsze, niż myślisz.

Cellulit i oporna tkanka tłuszczowa – problemy współistniejące

Cellulit to problem natury estetycznej, z którym zmaga się wiele kobiet. Dotyka również mężczyzn, ale w dużo mniejszym stopniu. Z cellulitem najczęściej zmagają się osoby ze znaczną nadwagą i otyłością, ale nie jest to regułą. Bardzo często „pomarańczowa skórka” występuje u szczupłych kobiet, a odpowiedzialne prawdopodobnie są hormony.

Osoby dotknięte cellulitem przeważnie zmagają się również z problemem miejscowo zlokalizowanej, opornej na odchudzanie tkanki tłuszczowej. Siedzący tryb życia, radykalne diety, ciąża – to wszystko przyczynia się do odkładania się tkanki tłuszczowej w niechcianych miejscach. Czynniki te zwiększają również ryzyko pojawienia się cellulitu. Zabieg Accent Prime umożliwia skuteczną walkę z kilkoma problemami naraz: usuwa cellulit, redukuje tkankę tłuszczową i poprawia napięcie skóry.

Czym się charakteryzuje zabieg Accent Prime?

Accent Prime to skuteczny zabieg na cellulit dostępny m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. Procedura wykonywana jest przy pomocy wielozadaniowego urządzenia, które stanowi unikalne połączenie fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz) z falą radiową bipolarną. Dodatkowo zastosowano w nim dwa typy ultradźwięków: zimne, działające selektywnie na komórki tłuszczowe oraz ciepłe, dające bardzo wysoki poziom kawitacji. Bezwzględne dla tkanki tłuszczowej ultradźwięki połączono z falą radiową, która doskonale ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek, co powoduje, że zabieg jest szczególnie łagodny dla organizmu. Z kolei działanie fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając funkcjonowanie układu limfatycznego i przyspieszając usuwanie z organizmu uwolnionego przez ultradźwięki tłuszczu. Podwójna technologia umożliwia wyrzeźbienie ciała oraz skuteczne usuwanie cellulitu nawet w zaawansowanej postaci. Precyzyjne fale radiowe i energia ultradźwiękowa wykonują całą pracę, wpływając na głębokie warstwy skóry i podskórną tkankę tłuszczową, celując dokładnie w źródło cellulitu.

Kompleksowe modelowanie sylwetki – efekty

Zabieg Accent Prime umożliwia wielokierunkowe modelowanie sylwetki. Technologia zastosowana w urządzeniu to sprawdzone rozwiązanie, które działa na główne przyczyny „pomarańczowej skórki”, czyli nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej i wiotką skórę. Jednak Accent Prime nie tylko usuwa cellulit, ale też likwiduje miejscową otyłość, ujędrnia skórę i przyczynia się do wyrzeźbienia sylwetki.

Pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji. Dla optymalnych rezultatów trzeba jednak poddać się serii zabiegów. Najczęściej są to 4 sesje przeprowadzane w tygodniowych odstępach. Ostateczny plan leczenia zawsze ustalany jest przez kosmetologa na podstawie wywiadu z pacjentem. Proces redukcji tkanki tłuszczowej zainicjowany podczas terapii trwa przez kilka tygodni, dlatego ostateczne efekty pojawiają się dopiero 2-3 miesiące po ostatnim zabiegu.

Poznaj więcej skutecznych zabiegów antycellulitowych – skontaktuj się ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki.  

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest zwykle opisywana jako najskuteczniejszy ze sposobów pozwalających na pozbycie się nadmiaru owłosienia. Nie oznacza to jednak, że zawsze jest jednakowo opłacalna. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://beesafe.pl/porady/wyposazenie-po-vin/ https://cycnesa.org https://bilgoraj.com.pl/pl/651_materialy-partnera/31485_ile-wynosza-skladki-na-ubezpieczenie-oc.html