Connect with us

Dom i Wnętrze

Lustra Łazienkowe

Published

on

Lustra Łazienkowe

Lustra łazienkowe to element niezbędny w każdej łazience. Ich właściwy dobór jest bardzo ważny. Mają bowiem potrójną rolę.

Zapewniają wprowadzenie większej ilości światła do tego pomieszczenia. Stanowią ozdobę, a także powinny być funkcjonalne. Same lustra łazienkowe muszą być dobierane pod kątem aranżacji samego pomieszczenia. W przypadku małych łazienek, gdzie każdy kawałek miejsca jest bardzo ważny, najlepszym rozwiązaniem jest małe lustro, które będzie jednocześnie wpasowane w szafkę. W przypadku dużych łazienek możemy pozwolić sobie na lustra pozwalające na przejrzenie się całej sylwetki. W łazience najlepiej sprawdza się lustro kryształowe, najwyższego gatunku. Najważniejsze, żeby lustro zawisło nad umywalką. Głowa patrzącej w lustro osoby powinna znajdować się centralnie, w połowie wysokości tafli. Dlatego tak ważne jest uwzględnienie wzrostu wszystkich domowników i tych najniższych, i tych najwyższych. W przypadku dużych luster mogą one wisieć tuż przy wejściu do łazienki lub na ścianie przeciwległej.

Lustra łazienkowe w ofercie DessiHome

Najlepszej jakości lustra znajdziecie w ofercie salonu łazienek DessiHome. Szeroki wybór luster łazienkowych – zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Okna pasywne – jaki rodzaj okien jest najlepszy?

Published

on

Jeżeli stawiamy na domy energooszczędne, to nie możemy zapominać, że najlepszym wyborem do takich domów będą okna pasywne, które pomogą nam zatrzymać cenne ciepło w naszych domach. Warto jednak wiedzieć na co dokładnie należy zwrócić uwagę wybierając taki model okien do swoich domów.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kupujemy płytki na zewnątrz

Published

on

Kupujemy płytki na zewnątrz

Płytki ceramiczne to od lat bardzo popularny materiał do wykańczania ścian i podłóg. W sklepach do wyboru mamy dzisiaj nie tylko płytki ścienne i podłogowe przeznaczone wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń, ale także szeroki wybór płytek do wykańczania nawierzchni balkonów i tarasów. Wśród płytek na zewnątrz pomieszczeń są również i takie, którymi można wykończyć schody. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak sprawić, aby zwykły taras zmienił się nie do poznania?

Published

on

Czy zwykły taras może stać się naszą przestrzenią wypoczynkową? Zdecydowanie tak – i nie potrzebujemy do tego architekta wnętrz czy dekoratora. Szukając inspiracji na piękny taras wystarczy zapoznać się z propozycjami topowych producentów i skorzystać z gotowych propozycji na piękny taras czy ogród. Na jakie elementy zwracać uwagę podczas wyboru mebli i dodatków?

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy