Connect with us

Biznes

Stare, a nowe technologie w higienie. Jak mocno zmienia się branża czystościowo higieniczna?

Published

on

Stare metody dezynfekcji narzędzi nie odeszły do lamusa, bo okazuje się, że są bardzo skuteczne. Nie mówimy tutaj, że stosowane środki z 10 letnią tradycją mają przewagę nad nowoczesnymi preparatami, ale z pewnością można powiedzieć, że zdominowały umysły swoich klientów.

Robiąc zamówienia nie postrzegamy różnych preparatów tak jak robi to producent, czy sprzedawca. Wiemy po prostu co do czego służy i kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Mówi pani Magdalena, składająca rozmaite zamówienia dla swojego szpitala w Łodzi.

Dla klienta liczy się głównie cena i ekonomiczność użycia.

Możemy niekiedy naprowadzić naszych klientów na dobre środki, albo nowości które podrzucają nam producenci. Etyka naszego zawodu nakazuje, aby były to naprawdę sprawdzone rzeczy, a nie tylko takie które trzeba sprzedać – czytaj – wcisnąć.

Wybierając towar dla klienta odpowiadamy nie tylko za jego biznes, ale też dbamy o własny chleb. Bo zadowolony klient do nas wróci, zapyta o coś jeszcze, a może nawet będzie rekomendować.

Podstawą naszego działania jest skuteczność higieniczna i efektywność ekonomiczna klientów.

Dlatego nie sprzedajemy środków bez badań, o wątpliwym pochodzeniu, które podbijają polskie rynki ceną.

Brak atestów praktycznie skreśla preparaty z naszych półek.

Tak o pracy z klientem wypowiadał się jeden z przedstawicieli hurtowni medycznej z Gdańska.

Trudnym przykładem realizacji takiego zagadnienia będzie wybór środków do dezynfekcji narzędzi medycznych.

Stosuje się do tego specjalne wanienki, w który zamacza się narzędzia.

Pomimo tego, że producenci silą się na wydawanie coraz to nowszych preparatów, reliktem ale zarówno dobrze sprzedawanym towarem jest Lysoformin 3000 (zobacz) – oparty na bazie aldehydu glutarowego.

W innych działach higieny, na przykład w gastronomii, sytuacja nie zmieniła się od wielu lat. Po prostu nie wynaleziono żadnej lepszej technologii myjącej i dezynfekującej zarazem. Już prawie od dwóch dekad króluje Virkon, który doczekał się dwóch niezależnych producentów (fenomen na skalę światową).

Zmiany mają swoje plusy, a także wady. Warto podkreślić, że w przypadku zmieniającej się sytuacji dobrze jest niekiedy skorzystać z nowego preparatu, szczególnie jeżeli jest tak samo dobrej cenie jak jego starszy odpowiednik.

Z kolei metodą na podwyższenie ceny jest wydanie nowego produktu, lekko ulepszonego który z czasem wypiera stary preparat. To znana taktyka z rynku.

Continue Reading

Biznes

Pomoc w sądzie – jak rozpoznać dobrego adwokata?

Published

on

Sprawy sądowe to coraz częstszy sposób na załatwianie spraw rodzinnych, firmowych czy też sąsiedzkich. Dochodzenie swoich praw w sądzie stało się w ostatnich latach ostatnią deską ratunku dla wielu Polaków. Sprawy mogą dotyczyć spraw majątkowych spadkowych, ale również związanych z rozwodami, ustaleniem ojcostwa czy też alimentami. Bez względu na rodzaj sprawy warto zastanowić się nad wynajęciem doświadczonego adwokata. Dlaczego?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Jak urządzić dobre i udane wesele w Warszawie?

Published

on

Organizowanie imprezy weselnej nie jest łatwe. Wiele przyszłych Par Młodych bardzo stresuje się organizowaniem takiego spotkania, ponieważ liczą się oni (niestety) z ogromnymi kosztami. Do tego wiele par obawia się, czy ich wesele w Warszawie będzie naprawdę długo i mile wspominane nie tylko przez nich samych.

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Ślub za granicą – popularny trend wśród zakochanych

Published

on

Coraz większa rzesza par pragnących powiedzieć sobie sakramentalne „tak” rezygnuje z tradycyjnej, hucznej ceremonii na rzecz ślubu odbywającego się poza Polską. Jak wygląda uroczystość zaślubin organizowana za granicą? Jak przygotować się do takiego wydarzenia? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-po-numerze-rejestracyjnym/ https://stworzwnetrze.com.pl/kinkiety-gdzie-najlepiej-sie-sprawdza/ ubezpieczenie OC