Connect with us

Biznes

Stare, a nowe technologie w higienie. Jak mocno zmienia się branża czystościowo higieniczna?

Published

on

Stare metody dezynfekcji narzędzi nie odeszły do lamusa, bo okazuje się, że są bardzo skuteczne. Nie mówimy tutaj, że stosowane środki z 10 letnią tradycją mają przewagę nad nowoczesnymi preparatami, ale z pewnością można powiedzieć, że zdominowały umysły swoich klientów.

Robiąc zamówienia nie postrzegamy różnych preparatów tak jak robi to producent, czy sprzedawca. Wiemy po prostu co do czego służy i kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Mówi pani Magdalena, składająca rozmaite zamówienia dla swojego szpitala w Łodzi.

Dla klienta liczy się głównie cena i ekonomiczność użycia.

Możemy niekiedy naprowadzić naszych klientów na dobre środki, albo nowości które podrzucają nam producenci. Etyka naszego zawodu nakazuje, aby były to naprawdę sprawdzone rzeczy, a nie tylko takie które trzeba sprzedać – czytaj – wcisnąć.

Wybierając towar dla klienta odpowiadamy nie tylko za jego biznes, ale też dbamy o własny chleb. Bo zadowolony klient do nas wróci, zapyta o coś jeszcze, a może nawet będzie rekomendować.

Podstawą naszego działania jest skuteczność higieniczna i efektywność ekonomiczna klientów.

Dlatego nie sprzedajemy środków bez badań, o wątpliwym pochodzeniu, które podbijają polskie rynki ceną.

Brak atestów praktycznie skreśla preparaty z naszych półek.

Tak o pracy z klientem wypowiadał się jeden z przedstawicieli hurtowni medycznej z Gdańska.

Trudnym przykładem realizacji takiego zagadnienia będzie wybór środków do dezynfekcji narzędzi medycznych.

Stosuje się do tego specjalne wanienki, w który zamacza się narzędzia.

Pomimo tego, że producenci silą się na wydawanie coraz to nowszych preparatów, reliktem ale zarówno dobrze sprzedawanym towarem jest Lysoformin 3000 (zobacz) – oparty na bazie aldehydu glutarowego.

W innych działach higieny, na przykład w gastronomii, sytuacja nie zmieniła się od wielu lat. Po prostu nie wynaleziono żadnej lepszej technologii myjącej i dezynfekującej zarazem. Już prawie od dwóch dekad króluje Virkon, który doczekał się dwóch niezależnych producentów (fenomen na skalę światową).

Zmiany mają swoje plusy, a także wady. Warto podkreślić, że w przypadku zmieniającej się sytuacji dobrze jest niekiedy skorzystać z nowego preparatu, szczególnie jeżeli jest tak samo dobrej cenie jak jego starszy odpowiednik.

Z kolei metodą na podwyższenie ceny jest wydanie nowego produktu, lekko ulepszonego który z czasem wypiera stary preparat. To znana taktyka z rynku.

Continue Reading

Biznes

Pomoc w sądzie – jak rozpoznać dobrego adwokata?

Published

on

Sprawy sądowe to coraz częstszy sposób na załatwianie spraw rodzinnych, firmowych czy też sąsiedzkich. Dochodzenie swoich praw w sądzie stało się w ostatnich latach ostatnią deską ratunku dla wielu Polaków. Sprawy mogą dotyczyć spraw majątkowych spadkowych, ale również związanych z rozwodami, ustaleniem ojcostwa czy też alimentami. Bez względu na rodzaj sprawy warto zastanowić się nad wynajęciem doświadczonego adwokata. Dlaczego?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Jak urządzić dobre i udane wesele w Warszawie?

Published

on

Organizowanie imprezy weselnej nie jest łatwe. Wiele przyszłych Par Młodych bardzo stresuje się organizowaniem takiego spotkania, ponieważ liczą się oni (niestety) z ogromnymi kosztami. Do tego wiele par obawia się, czy ich wesele w Warszawie będzie naprawdę długo i mile wspominane nie tylko przez nich samych.

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Ślub za granicą – popularny trend wśród zakochanych

Published

on

Coraz większa rzesza par pragnących powiedzieć sobie sakramentalne „tak” rezygnuje z tradycyjnej, hucznej ceremonii na rzecz ślubu odbywającego się poza Polską. Jak wygląda uroczystość zaślubin organizowana za granicą? Jak przygotować się do takiego wydarzenia? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

Łazienka biało-szara z drewnem Mała łazienka – inspiracje https://lillanails.pl