Connect with us

Biznes

Oczyszczanie budynków w sezonie zimowym

Published

on

Zima daje się we znaki całej naturze, ale trzeba też pamiętać o zabezpieczeniu naszych budynków. Najlepszą metodą ochrony jest oczyszczenie jej wodą, dzięki czemu materiały budowlane mają swoje właściwości ochronne na takim poziomie, jak wtedy gdy zostały zakładane.

Brud na elewacji przyczynia się do namnażania różnego rodzaju porostów, kolejnych warstw zanieczyszczeń, które utrudniają wentylacje budynku, sprawiają, że osad z deszczówki zbiera się na ścianach, a także przylegają do nich inne zanieczyszczenia – na przykład kurz drogowy, czy zarodniki roślin.

Zimą Te wszystkie czynniki mają spotęgowane efekty i dodatkowo chłód jest w stanie tworzyć pęknięcia w ścianach, tynku lub drewnie. Dlatego bardzo ważne jest, aby po zimie albo przed nią oczyścić całą powierzchnię ścian dachu oraz udrożnić rynny.

Polecane usługi: mycie elewacji cena

Aby obliczyć cenę mycia elewacji należy nie tylko znać powierzchnię naszych ścian, ale też uwzględnić poziom zabrudzeń i podać z jakiego materiału elewacja została wykonana. Dla wielu firm istotne jest również to kiedy ostatnio ściany były czyszczone. Od tego zależy zaangażowanie i wykorzystanie siły środków chemicznych. Warto podkreślić, że jeżeli dokonujemy tego zabiegu regularnie cena jest niższa i wynosi nawet 15% ceny gruntownego mycia po wielu latach.

Continue Reading

Biznes

Stare, a nowe technologie w higienie. Jak mocno zmienia się branża czystościowo higieniczna?

Published

on

Stare metody dezynfekcji narzędzi nie odeszły do lamusa, bo okazuje się, że są bardzo skuteczne. Nie mówimy tutaj, że stosowane środki z 10 letnią tradycją mają przewagę nad nowoczesnymi preparatami, ale z pewnością można powiedzieć, że zdominowały umysły swoich klientów.

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Pomoc w sądzie – jak rozpoznać dobrego adwokata?

Published

on

Sprawy sądowe to coraz częstszy sposób na załatwianie spraw rodzinnych, firmowych czy też sąsiedzkich. Dochodzenie swoich praw w sądzie stało się w ostatnich latach ostatnią deską ratunku dla wielu Polaków. Sprawy mogą dotyczyć spraw majątkowych spadkowych, ale również związanych z rozwodami, ustaleniem ojcostwa czy też alimentami. Bez względu na rodzaj sprawy warto zastanowić się nad wynajęciem doświadczonego adwokata. Dlaczego?

(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Jak urządzić dobre i udane wesele w Warszawie?

Published

on

Organizowanie imprezy weselnej nie jest łatwe. Wiele przyszłych Par Młodych bardzo stresuje się organizowaniem takiego spotkania, ponieważ liczą się oni (niestety) z ogromnymi kosztami. Do tego wiele par obawia się, czy ich wesele w Warszawie będzie naprawdę długo i mile wspominane nie tylko przez nich samych.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsorowane/podwajane-ubezpieczenie-oc-samochodu-kiedy-ma-miejsce_vVM9ymru29SObMAwiP6m https://datoura.org/jakie-sa-najmodniejsze-kuchnie-2023/ https://partyhatsforgrownups.com/funkcjonalne-meble-tarasowe-z-naroznikiem/