Connect with us

Ciekawe

Ubezpieczenia, które podnoszą nasz komfort życia

Published

on

Chcąc zapewnić sobie komfort i wygodę w codziennym życiu powinniśmy dbać nie tylko o nasze mienie, ale również o zdrowie. Współcześnie możemy korzystać z licznych dodatkowych ubezpieczeń, których zadaniem jest pomoc w sytuacjach kryzysowych, które mogą się przydarzyć. Które z nich warto wybrać? Jakie ubezpieczenia wybierane są najczęściej przez Polaków?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Posiadacze samochodów zobligowani są do corocznego odnawiania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to pozwala na pokrycie wszelkich szkód wyrządzonych przez nas na drodze. Wysokość OC może się różnić w zależności od marki i rocznika samochodu, naszego wieku oraz stażu jako kierowców. Jak znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczenia OC? Wśród rekomendowanych metod wymienia się wyszukiwarki takie jak punkta.pl. Wyszukiwarka pozwoli w szybki sposób znaleźć najlepsze oferty na polskim rynku i pogrupuje je od najtańszych do najdroższych. Warto również zainteresować się ubezpieczeniami AC oraz Assistance. Te ubezpieczenia pozwolą na odzyskanie należności za naprawę samochodu, jak również na pomoc drogową w razie nieoczekiwanej awarii samochodu.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Jednym z najczęściej wybieranych dodatkowych ubezpieczeń są prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Ten rodzaj ubezpieczenia pozwala na korzystanie z pomocy lekarza bez konieczności stania w długich kolejkach i czekania na terminy. Wybierając konkretny pakiet możemy korzystać z określonej liczby specjalistów, zabiegów laboratoryjnych oraz zabiegów pielęgniarskich. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość rejestrowania się na wizyty lekarskie telefonicznie oraz drogą online. Ubezpieczenie zdrowotne dostępne jest już od 40 zł miesięcznie. To niewielka kwota za bezpieczeństwo naszego zdrowia.

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy