Connect with us

Ciekawe

Ubezpieczenia, które podnoszą nasz komfort życia

Published

on

Chcąc zapewnić sobie komfort i wygodę w codziennym życiu powinniśmy dbać nie tylko o nasze mienie, ale również o zdrowie. Współcześnie możemy korzystać z licznych dodatkowych ubezpieczeń, których zadaniem jest pomoc w sytuacjach kryzysowych, które mogą się przydarzyć. Które z nich warto wybrać? Jakie ubezpieczenia wybierane są najczęściej przez Polaków?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Posiadacze samochodów zobligowani są do corocznego odnawiania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to pozwala na pokrycie wszelkich szkód wyrządzonych przez nas na drodze. Wysokość OC może się różnić w zależności od marki i rocznika samochodu, naszego wieku oraz stażu jako kierowców. Jak znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczenia OC? Wśród rekomendowanych metod wymienia się wyszukiwarki takie jak punkta.pl. Wyszukiwarka pozwoli w szybki sposób znaleźć najlepsze oferty na polskim rynku i pogrupuje je od najtańszych do najdroższych. Warto również zainteresować się ubezpieczeniami AC oraz Assistance. Te ubezpieczenia pozwolą na odzyskanie należności za naprawę samochodu, jak również na pomoc drogową w razie nieoczekiwanej awarii samochodu.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Jednym z najczęściej wybieranych dodatkowych ubezpieczeń są prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Ten rodzaj ubezpieczenia pozwala na korzystanie z pomocy lekarza bez konieczności stania w długich kolejkach i czekania na terminy. Wybierając konkretny pakiet możemy korzystać z określonej liczby specjalistów, zabiegów laboratoryjnych oraz zabiegów pielęgniarskich. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość rejestrowania się na wizyty lekarskie telefonicznie oraz drogą online. Ubezpieczenie zdrowotne dostępne jest już od 40 zł miesięcznie. To niewielka kwota za bezpieczeństwo naszego zdrowia.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Ogród jest miejscem, które będzie nas zachwycać niezliczoną ilością roślin. Chociaż nawet widok samego trawnika jest w stanie w kojący sposób wpłynąć na nasze nerwy. Ogród to nie tylko miejsce dla roślin. To także miejsce, gdzie można umieścić meble ogrodowe modułowe. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czy rozwód da się zaplanować?

Published

on

Rozwód to niewątpliwie trudny czas dla obojga małżonków, ale również dla dzieci czy całej rodziny. Rozpad małżeństwa następuje zazwyczaj stopniowo, jest rozłożony w czasie, a jego efekty odczuwają nasi najbliżsi. Czy możliwe jest przygotowanie się do rozwodu? Czy warto zatrudnić adwokata? O czym pamiętać podczas sprawy rozwodowej? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Rzeczy dla początkującego jeźdźca

Published

on

Jazda konna to wymagająca dyscyplina sportowa, która wymaga dużego zaangażowania, dzięki czemu można być jeszcze lepszym i lepszym. Osoby, które na chcą na dłużej związać się z jazdą konną, muszą zainwestować w specjalne rzeczy. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy