Connect with us

Ciekawe

Dobrej jakości kontenery ibc dla przemysłu

Published

on

Jednym z najważniejszych aspektów transportu różnego rodzaju substancji ciekłych i płynnych jest bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno przewozu substancji potencjalnie groźnych dla człowieka lub środowiska, jak też tych zupełnie bezpiecznych, takich jak na przykład kosmetyki lub produkty spożywcze. Bezpieczny transport można zorganizować dzięki odpowiedniej inrastrukturze. Służy do niego na przykład kontener Ibc, specjalne zbiorniki 100l, oraz inne tego typu produkty.

Pojemnik ibc dla Twojej firmy

Przewóz substancji płynnych musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Ma to wpływ na bezpieczeństwo transportu, ale też na wygodę, zarówno podczas samego przewozu, jak też późniejszych etapów. Wygodny pojemniki ibc ułatwia między innymi magazynowanie, co związane jest z jego wystandaryzowanymi rozmiarami oraz wygodnym kształtem. To właśnie dzięki temu pojemniki ibc można z łatwością pakować wózkami widłowymi na samochody transportowe, a także układać w magazynach czy na zapleczu. Dzięki możliwości wygodnego układania pojemników jeden obok drugiego, oszczędza się sporo przestrzeni magazynowej. Wygodne zbiorniki 100l nadają się świetnie do przewożenia różnych substancji płynnych, są dedykowane dla firm z różnych sektorów przemysłu. Mowa tutaj zatem zarówno o sektorze farmaceutycznym, spożywczym czy kosmetycznym.

Renomowany producent kontenerów ibc

Paleto-pojemnik ibc to najwygodniejszy sposób do magazynowania substancji płynnych, zgodny z międzynarodowymi normami na przykład opisującymi sposoby przechowywania płynnych produktów spożywczych. Tego typu pojemniki wyposażone są w odpowiedni kran z bezpiecznym zaworem, dzięki czemu łatwo go opróżnić, przelać substancje na przykład do mniejszych opakowań. Należy pamiętać o tym, że to pojemniki do wielokrotnego użytku, które mogą służyć do przewożenia substancji płynnych przez bardzo wiele lat. Należy poddawać je tylko odpowiednim procesom czyszczenia, czym zajmują się wyspecjalizowane firmy. Tego typu kontenery to najlepsza inwestycja jeżeli chodzi o wyposażenie magazynów.

Wyposażenie magazynu

Wyposażenie magazynów w odpowiednie pojemniki, takie jak na przykład kontenery ibc, bardzo pozytywnie wpływa na zwiększenie atrakcyjności magazynu dla potencjalnych klientów. Dzięki temu mogą być w nich magazynowane również produkty spożywcze, kosmetyczne czy chemiczne, które mają płynną konsystencję i wymagają odpowiednich pojemników i zbiorników.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Piece, które obsługują się same

Published

on

Piece, które obsługują się same

Panuje przekonanie, że ogrzewanie elektryczne czy gazowe jest lepsze niż piece co na ekogroszek przede wszystkim dlatego, że wystarczy tylko pokręcić termostatem i wszystko zrobi się samo. A przy piecu na ekogroszek trzeba „palić”, czyli dbać o wszystko ręcznie. Jeszcze 20 lat temu takie przekonanie byłoby uzasadnione, ale na pewno nie już dzisiaj. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Na urlop do Wisły czy do Ustronia?

Published

on

Każdego roku Beskid Śląski przyciąga do siebie ogromną ilość turystów, którzy przyjeżdżają z całej Polski, aby wypocząć wśród górskich krajobrazów. Wybierając się w podróż turyści staj jednak przed dylematem: wybrać Wisłę czy Ustroń? Obydwie miejscowości to piękne i klimatyczne miasta, które mają wiele do zaoferowania.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Masz problem z wyborem materiału do szycia?

Published

on

Masz problem z wyborem materiału do szycia? Oczywiście wiele osób z takim się zmaga, najzwyczajniej w świecie nie wiemy jakie materiały do szycia są najbardziej odpowiednie a tym samym sprawdzą się w kontekście ich swoistego zastosowania. Pewnie, że w pierwszej kolejności należy ocenić to do czego zamierzamy wykorzystać materiały do szycia, zupełnie inne wybierzemy do stworzenia firanek niż naszej sukienki. Jak najbardziej mogą posiadać podobne cechy, lecz w większości przypadków oraz sytuacji powinniśmy się skupić właśnie na tym, co pragniemy wykonać z danych materiałów. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy