Connect with us

Ciekawe

Park linowy – przygoda na łonie przyrody

Published

on

Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na to, aby się odstresować po ciężkim tygodniu pracy. Idealnie nadaje się do tego parklinowyjachranka.pl, w którym przygotowano szereg tras o różnym stopniu trudności. Kompleks położony jest w okolicach malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego niedaleko Warszawy. Przyjemne wrażenia zapewniają nie tylko piękne widoki, ale również zawsze uśmiechnięta, pomocna obsługa.

 

Parklinowyjachranka.pl – zabawa dla małych i dużych

Zalew Zegrzyński koło Warszawy to miejsce, w którym można zapomnieć o codziennych troskach i poczuć siłę przyrody. Właśnie w tym miejscu stworzono parklinowyjachranka.pl z trasami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trasa Maluch jest idealne dla najmłodszych pociech, które mogą spróbować swoich sił na trasie z 14 przeszkodami. Z kolei trasa Junior to propozycja dla nieco starszych dzieci i młodzieży, dla których przygotowano 22 przeszkody.

Młodzież i dorośli mają do wyboru trasę standardową z 22 przeszkodami lub bardzo wymagającą trasę trudną. To opcja dla osób, które szukają naprawdę mocnych wrażeń. Podniesiony poziom adrenaliny zapewnia m.in. 62-metrowa tyrolka. Przejście najtrudniejszej trasy wymaga odpowiedniej sprawności fizycznej, a jej pokonanie to niebywała satysfakcja.

 

Park linowy – dla rodziny i dla biznesu

Atrakcje, jakie oferuje parklinowyjachranka.pl, skierowane są zarówno dla rodzin, jak i dla klientów biznesowych. W miejscu tym można wspaniale spędzić czas z rodziną lub z grupą znajomych z pracy czy przyjaciół. Klienci konferencyjni mogą skorzystać z ofert specjalnych, dopasowanych do ich potrzeb.

Warto też wspomnieć, że Parku Linowym Jachranka można zorganizować urodziny. Taka impreza na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Jubilatowi. Oferta obejmuje mega kartkę urodzinową oraz strefę malucha z dmuchańcami i trampoliną.

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Wesele dla wytrwałych – jak zachować spokój?

Published

on

Ślub i wesele to wydarzenia stanowiące kamień milowy w historii wielu par. Wszyscy pragną, by były momentami tak niezwykłymi, jak wyobrażenia o nich.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Ubrania z drugiej ręki

Published

on

Secondhandy już dawno przestały kojarzyć się ze sklepami dla ubogich. To w nich ludzie na całym świecie potrafią wynaleźć prawdziwe, markowe perełki (i to nawet z metką). Niejednokrotnie polskie blogerki i znane celebrytki chwaliły się na portalach społecznościowych swoimi łupami z lumpeksów. Również i my, Polacy coraz chętniej przyznajemy się do regularnego odwiedzania tych sklepów. Czym secondhandy zasłużyły sobie na takie uznanie?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jaki alkomat wybrać?

Published

on

Alkomat to urządzenie, które posiadać nie powinni jedynie policjanci. Jest to urządzenie, które posiadać tak naprawdę powinien każdy kierowca. Zwłaszcza Ci, który autem poruszają się bardzo często, np. kierowcy zawodowi. Wszystko to dla zwiększenia bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy