Connect with us

Ciekawe

Park linowy – przygoda na łonie przyrody

Published

on

Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na to, aby się odstresować po ciężkim tygodniu pracy. Idealnie nadaje się do tego parklinowyjachranka.pl, w którym przygotowano szereg tras o różnym stopniu trudności. Kompleks położony jest w okolicach malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego niedaleko Warszawy. Przyjemne wrażenia zapewniają nie tylko piękne widoki, ale również zawsze uśmiechnięta, pomocna obsługa.

 

Parklinowyjachranka.pl – zabawa dla małych i dużych

Zalew Zegrzyński koło Warszawy to miejsce, w którym można zapomnieć o codziennych troskach i poczuć siłę przyrody. Właśnie w tym miejscu stworzono parklinowyjachranka.pl z trasami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trasa Maluch jest idealne dla najmłodszych pociech, które mogą spróbować swoich sił na trasie z 14 przeszkodami. Z kolei trasa Junior to propozycja dla nieco starszych dzieci i młodzieży, dla których przygotowano 22 przeszkody.

Młodzież i dorośli mają do wyboru trasę standardową z 22 przeszkodami lub bardzo wymagającą trasę trudną. To opcja dla osób, które szukają naprawdę mocnych wrażeń. Podniesiony poziom adrenaliny zapewnia m.in. 62-metrowa tyrolka. Przejście najtrudniejszej trasy wymaga odpowiedniej sprawności fizycznej, a jej pokonanie to niebywała satysfakcja.

 

Park linowy – dla rodziny i dla biznesu

Atrakcje, jakie oferuje parklinowyjachranka.pl, skierowane są zarówno dla rodzin, jak i dla klientów biznesowych. W miejscu tym można wspaniale spędzić czas z rodziną lub z grupą znajomych z pracy czy przyjaciół. Klienci konferencyjni mogą skorzystać z ofert specjalnych, dopasowanych do ich potrzeb.

Warto też wspomnieć, że Parku Linowym Jachranka można zorganizować urodziny. Taka impreza na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Jubilatowi. Oferta obejmuje mega kartkę urodzinową oraz strefę malucha z dmuchańcami i trampoliną.

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Meble technorattanowe w naszych ogrodach

Published

on

Zaaranżowanie ogrodu na przestrzeń wypoczynkową to świetne rozwiązanie, kiedy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy na dalekie wyjazdy. Przydomowy taras czy ogród mogą stać się idealnym miejscem do relaksu – wystarczy kilka odpowiednich elementów i nieco czasu. Skąd czerpać inspiracje? Jakie produkty wybierać? Jak zaprojektować ogród, by zachęcał do odpoczynku na świeżym powietrzu? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Centrum handlowe na Ruczaju

Published

on

Centrum handlowe na Ruczaju

Kraków ma niejedno centrum handlowe. Bez wątpienia jednak centrum handlowe na Ruczaju to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy zrobić zakupy w galerii stojącej na wysokim poziomie. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Skitouring – czas zacząć przygodę!

Published

on

Skitouring to unikalne połączenie narciarstwa zjazdowego z turystyką wysokogórską. W skrócie – wspinamy się na szczyt a następnie z jego zjeżdżamy przeżywając wspaniała przygodę. Niemniej jednak do uprawiania tego sportu trzeba się odpowiednio przygotować…
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy