Connect with us

Ciekawe

Dlaczego warto wybierać krótkie suknie ślubne?

Published

on

Suknie na ślub występują w wielu modelach i rodzajach. Mają mnóstwo krojów, które należy dopasować do sylwetki przyszłej Panny Młodej. Podejmowanie decyzji, by wybrać tę jedyną suknię nie jest łatwe. Oto krótki poradnik na temat, dlaczego warto wybrać krótką suknię ślubną?

Bo sukienka ślubna krótka jest niezwykła

Najprawdopodobniej żadna z twoich koleżanek nie miała takiej sukni. Wybór krótkiej sukienki ślubnej jest nieoczywisty. To propozycja dla szalonych i odważnych. Mogą ją też wybierać kobiety, które interesują się modą. Krótka sukienka ślubna będzie świetnie wyglądała na zdjęciach. Ich charakter będzie z całą pewnością bardziej niebanalny niż w przypadku tradycyjnych sukni.

Bo jest praktyczna

Krótka sukienka ślubna nie jest ubraniem na jeden raz. Można wykorzystać ją też na wiele innych imprez – chrzciny, komunie czy huczne jubileusze. Suknie na ślub, najczęściej ubiera się tylko na tę jedną okazję. Spory wydatek na suknię może rozłożyć się na kilka uroczystości. Dzięki temu jest mniejsza pokusa by suknię sprzedać.W krótkiej sukience ślubnej łatwo się tańczy i porusza się. Warto wybierać modele nawiązujące krojem do lat 50 i 60. One szczególnie dobrze prezentują się w ruchu. Takie suknie są idealne do tańca. Ubrania w stylu retro i vintage są obecnie bardzo modne i popularne. Jeśli zostaną zestawione z odpowiednimi dodatkami, to można cieszyć się nimi przez wiele lat. Takie kroje są ponadczasowe i uniwersalne.

Bo jest tania

Sukienka ślubna krótka jest najczęściej dużo tańsza niż jej długi odpowiednik. Do jej produkcji zużywa się mniej materiału. Uszycie spódnicy zajmuje również mniej czasu. Przekłada się to na niższą cenę finalnego produktu. Dzięki temu, nawet mniej zamożne Panny Młode mogą sobie pozwolić na suknię kupioną w profesjonalnym salonie sukien ślubnych.

Bo dobrze eksponuje sylwetkę

Krótka suknia ślubna pozwala na pokazanie odrobiny ciała. Jest dobrą propozycją dla posiadaczek długich i zgrabnych nóg. Sukienkę warto zestawiać z butami na wysokim obcasie. Szpilki powinny być klasycznie białe lub dobrane w kontrastowym, intensywnym kolorze. Wybór butów jest szczególnie ważny, bo wpływają one na szczupłość i kształt łydki. To istotne, bo krótkie suknie ślubne eksponują nogi.

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy