Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne zadaszenia przydomowe

Published

on

Wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie to doskonały sposób na zregenerowanie wewnętrznych akumulatorów. Kupując meble ogrodowe wybierzmy także zadaszenia przydomowe, które pozwoli nam na korzystanie z uroków lata nawet w najbardziej upalne dni. Jakie zadaszenia przydomowe stosować, aby skutecznie ochronić się przed słońcem i zapewnić sobie komfortowy cień?

Zadaszenia przydomowe na tarasach

Stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego na tarasie nie jest trudne – wybierając komplet mebli technorattanowych zaprojektujemy przestrzeń idealną do relaksu. Nad naszymi głowami powinny znajdować się zadaszenia przydomowe. Czym są? Zadaszenia przydomowe to nic innego jak nowoczesne pergole, których zadaniem jest zapewnienie nam cienia w czasie najbardziej gorących dni. Innowacyjne zadaszenia przydomowe konstruowane są dzisiaj w taki sposób, aby użytkownik mógł samodzielnie regulować ilość światła wpadającego na taras.

Konstrukcje pergoli wznoszone są na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach. Konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy, jest także zabezpieczona przed silniejszymi podmuchami wiatru. Dach zadaszenia przydomowego tworzony jest z tkanin poliestrowych lub też aluminiowych elementów ruchomych. W zależności od modelu zadaszenie może być sterowane manualnie lub automatycznie, przy pomocy pilota.

Zadaszenia przydomowe i ich zadania

Podstawowym zadaniem jakie spełnia zadaszenie przydomowe jest cień – dachy zadaszenia nie nagrzewają się, przez co w cieniu panuje przyjemna, niższa temperatura. Pergole pozwalają również w prosty sposób podnieść estetykę otoczenia, sprawić, że ogród czy taras stanie się znacznie przyjemniejszy w odbiorze. Dachy w pozycji zamkniętej skutecznie ochronią nasz przed niespodziewanym deszczem.

Dom i Wnętrze

Jak dbać o meble z aluminium?

Published

on

Stylowe, modne, wygodne… Meble ogrodowe z aluminium często stanowią podstawę wyposażenia modnych ogrodów urządzonych w minimalistycznym duchu. I nic w tym dziwnego! Metalowe krzesła, stoły, huśtawki i kanapy doskonale się prezentują, a jednocześnie zapewniają wygodę podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Zastanawiasz się, jak dbać o komplet z aluminium, aby jak najdłużej zachował swoje właściwości i nienaganny wygląd? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać praktyczny obrus do jadalni?

Published

on

Plamy na obrusie bywają utrapieniem nie jednej pani domu. Sos pomidorowy, czerwone wino, świąteczny barszcz — pamiątki po menu z ostatnich kilku tygodni w postaci kolorowych plam nie należą do tych, którymi wypada się chwalić. Jak wybrać obrus, który poradzi sobie z rozlaną kawą, sokiem malinowym i niedzielnym rosołem? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy codzienne posiłki mogą zaskoczyć?

Published

on

Szukając sposobów na to, aby zmienić codzienne nawyki żywieniowe, coraz częściej sięgamy po klasyczne przepisy, znane nam ze stołów mam i babć. Kuchnia polska zaskakuje pozytywnie i pozwala na zróżnicowane żywienie, dostosowane do różnych gustów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://electraymartin.com/meskie-buty-jezdzieckie/ https://goldavocado.pl/doskonale-spedzony-czas/ http://rosequarterdevelopment.org/iso-9001-skad-wziela-sie-ta-miedzynarodowa-norma/