Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne zadaszenia przydomowe

Published

on

Wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie to doskonały sposób na zregenerowanie wewnętrznych akumulatorów. Kupując meble ogrodowe wybierzmy także zadaszenia przydomowe, które pozwoli nam na korzystanie z uroków lata nawet w najbardziej upalne dni. Jakie zadaszenia przydomowe stosować, aby skutecznie ochronić się przed słońcem i zapewnić sobie komfortowy cień?

Zadaszenia przydomowe na tarasach

Stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego na tarasie nie jest trudne – wybierając komplet mebli technorattanowych zaprojektujemy przestrzeń idealną do relaksu. Nad naszymi głowami powinny znajdować się zadaszenia przydomowe. Czym są? Zadaszenia przydomowe to nic innego jak nowoczesne pergole, których zadaniem jest zapewnienie nam cienia w czasie najbardziej gorących dni. Innowacyjne zadaszenia przydomowe konstruowane są dzisiaj w taki sposób, aby użytkownik mógł samodzielnie regulować ilość światła wpadającego na taras.

Konstrukcje pergoli wznoszone są na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach. Konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy, jest także zabezpieczona przed silniejszymi podmuchami wiatru. Dach zadaszenia przydomowego tworzony jest z tkanin poliestrowych lub też aluminiowych elementów ruchomych. W zależności od modelu zadaszenie może być sterowane manualnie lub automatycznie, przy pomocy pilota.

Zadaszenia przydomowe i ich zadania

Podstawowym zadaniem jakie spełnia zadaszenie przydomowe jest cień – dachy zadaszenia nie nagrzewają się, przez co w cieniu panuje przyjemna, niższa temperatura. Pergole pozwalają również w prosty sposób podnieść estetykę otoczenia, sprawić, że ogród czy taras stanie się znacznie przyjemniejszy w odbiorze. Dachy w pozycji zamkniętej skutecznie ochronią nasz przed niespodziewanym deszczem.

Dom i Wnętrze

Skrytka w przyrodzie: Dlaczego warto zainwestować w skrzynię ogrodową na poduszki?

Published

on

Skrytka w przyrodzie: Dlaczego warto zainwestować w skrzynię ogrodową na poduszki?

Chronienie poduszek – klucz do ich trwałości

Poduszki ogrodowe dodają naszym meblom komfortu, ale ich przechowywanie może być wyzwaniem, zwłaszcza w zmiennej pogodzie. Rozwiązaniem jest skrzynia ogrodowa na poduszki.
Taka skrzynia działa jak tarcza, chroniąc nasze poduszki przed deszczem, słońcem i innymi czynnikami, które mogą je niszczyć. Dzięki niej możemy być pewni, że nasze poduszki będą służyły nam przez wiele lat.

Podsumowanie

Poduszki ogrodowe to inwestycja, dlatego warto je odpowiednio chronić. Wybierając odpowiednią skrzynię ogrodową na poduszki o długości 200 cm, dbasz nie tylko o wygląd swojego ogrodu, ale także przedłużasz żywotność swoich poduszek.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jaki styl kuchni wybrać?

Published

on

Kuchnię zaaranżować można na wiele interesujących sposobów – przekonują projektanci mebli. Podsuwają oni liczne propozycje na kompozycje meblowe, idealnie wpisujące się w trendy nowoczesne, ale też loftowe, retro czy minimalistyczne. Jaki styl kuchni wybrać? Na co zwracać szczególną uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o meble z aluminium?

Published

on

Stylowe, modne, wygodne… Meble ogrodowe z aluminium często stanowią podstawę wyposażenia modnych ogrodów urządzonych w minimalistycznym duchu. I nic w tym dziwnego! Metalowe krzesła, stoły, huśtawki i kanapy doskonale się prezentują, a jednocześnie zapewniają wygodę podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Zastanawiasz się, jak dbać o komplet z aluminium, aby jak najdłużej zachował swoje właściwości i nienaganny wygląd? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy