Connect with us

Motoryzacja

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Published

on

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Bez względu na to, jakiego rodzaju części samochodowe są nam potrzebne to, skąd je weźmiemy, nie pozostaje wcale bez znaczenia. Na co powinniśmy zatem szczególnie uważać?

Dyskusja na temat tego, czy części samochodowe powinny być nowe, czy też regenerowane, jest gorąca. Każda z opcji ma swoich zwolenników, a ci są w stanie racjonalnie uargumentować zajmowane przez siebie stanowisko. Nie wdając się w polemikę warto więc zwrócić uwagę na to, że bez względu na to, za ją opcją się opowiemy, powinniśmy dążyć do tego, aby części te pochodziły ze sprawdzonego źródła. Zasada ta powinna przyświecać nam także wtedy, gdy poszukujemy ich na internetowym portalu motoryzacyjnym. Sprzedawca, który nie chce zdradzić nam źródła ich pochodzenia, nie powinien znaleźć się w centrum naszego zainteresowania. Mówimy o rozwiązaniach, które zainstalujemy w naszym samochodzie. Oczekujemy od nich poprawy komfortu jazdy, jeśli jednak wybierzemy je nieumiejętnie, mogą stanowić dla nas poważne zagrożenie, którego z pewnością wolelibyśmy uniknąć.

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Telematyka floty samochodów ciężarowych

Published

on

Nowoczesna telematyka floty samochodów ciężarowych jest oprogramowaniem, które potrafi odmienić życie przedsiębiorcy zarządzającego własną firmą przewozową o 180 stopni. Jest to związane z pomocą na wielu płaszczyznach pozwalając na optymalizację ekonomii firmy, a także poprawę jej bezpieczeństwa. Telematyka floty samochodów ciężarowych to w dzisiejszych czasach obowiązek, z którego wręcz warto skorzystać. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Oleje do motocykli. Ponad 40 produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed tarciem i zanieczyszczeniami. Sprawdź je na DbamToMam.pl

Published

on

Tak, jak w przypadku silników samochodowych, tak i w jednośladach sercem jest jednostka napędowa. To ona zapewnia najlepsze osiągi, a zaburzona jej praca powoduje, że z jazdy na motocyklu nie będzie frajdy. Z tego właśnie powodu należy zawczasu zadbać o wymianę oleju i wybrać preparat, który będzie łączył w sobie dobre smarowanie elementów z odpowiednim chłodzeniem. Zobacz nasze propozycje olejów motocyklowych, których baza i skład ma znaczenie. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy