Connect with us

Motoryzacja

Oleje do motocykli. Ponad 40 produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed tarciem i zanieczyszczeniami. Sprawdź je na DbamToMam.pl

Published

on

Tak, jak w przypadku silników samochodowych, tak i w jednośladach sercem jest jednostka napędowa. To ona zapewnia najlepsze osiągi, a zaburzona jej praca powoduje, że z jazdy na motocyklu nie będzie frajdy. Z tego właśnie powodu należy zawczasu zadbać o wymianę oleju i wybrać preparat, który będzie łączył w sobie dobre smarowanie elementów z odpowiednim chłodzeniem. Zobacz nasze propozycje olejów motocyklowych, których baza i skład ma znaczenie.

Zwróć uwagę na klasę lepkości, oznaczenia i klasyfikację olejów do motocykli

Jaki olej wybrać do motocykla? Zastanawiają się zapewne ci, którzy dopiero pierwszy raz mają styczność z jednośladem. Motocykliści, którzy są w posiadaniu maszyny od wielu lat, doskonale wiedzą, jaki preparat będzie najlepszy do silnika. Zanim przystąpimy do zakupu oleju, warto zorientować się w tym, czym w zasadzie są etykiety znajdujące się na butelce. To one podpowiedzą nam, czy charakteryzuje się dobry olej. Dla przykładu, olej motocyklowy 10W40 przeznaczony jest do motocykli z lub bez zintegrowaną skrzynia biegów oraz z suchym lub mokrym sprzęgłem. Zapewnia długą żywotność przekładni, polepsza osiągi silnika i spełnia wymagania producentów motocykli. 

Dobierz odpowiedni olej motocyklowy do silników dwusuwowych, jak i czterosuwowych 

Na https://dbamtomam.pl/ masz pełen przegląd preparatów do motocykli najwyższej jakości, które bazują na dokładnie wyselekcjonowanej kompozycji dodatków uszlachetniających. Mają one zapewnić odpowiedni stopień ochrony przed tarciem i zużyciem elementów znajdujących się w silniku motocykla. Popularne mieszaniny, np. 10W40 lub 10W50 zachowują swoje właściwości w każdych warunkach. W naszym sklepie kupisz produkty takich marek jak: Iphone, Millers, Motorex, Motul oraz Yamalube o różnych pojemnościach. Zadbaj razem z nami o serce Twojego motocykla i wybierz produkty do jego prawidłowej pracy!

 

Continue Reading

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Telematyka floty samochodów ciężarowych

Published

on

Nowoczesna telematyka floty samochodów ciężarowych jest oprogramowaniem, które potrafi odmienić życie przedsiębiorcy zarządzającego własną firmą przewozową o 180 stopni. Jest to związane z pomocą na wielu płaszczyznach pozwalając na optymalizację ekonomii firmy, a także poprawę jej bezpieczeństwa. Telematyka floty samochodów ciężarowych to w dzisiejszych czasach obowiązek, z którego wręcz warto skorzystać. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Oleje do motocykli. Ponad 40 produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed tarciem i zanieczyszczeniami. Sprawdź je na DbamToMam.pl

Published

on

Tak, jak w przypadku silników samochodowych, tak i w jednośladach sercem jest jednostka napędowa. To ona zapewnia najlepsze osiągi, a zaburzona jej praca powoduje, że z jazdy na motocyklu nie będzie frajdy. Z tego właśnie powodu należy zawczasu zadbać o wymianę oleju i wybrać preparat, który będzie łączył w sobie dobre smarowanie elementów z odpowiednim chłodzeniem. Zobacz nasze propozycje olejów motocyklowych, których baza i skład ma znaczenie. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/114-granatowa-kuchnia http://ntumobile.org/brak-zgody-rodzica-na-szczepienie-dziecka-i-co-dalej/ https://medialdent.pl/jak-znalezc-idealna-diete/