Connect with us

Zdrowie i Uroda

Test Nifty Pro

Published

on

Test Nifty Pro

Badania genetyczne w czasie ciąży decyduje się wykonać coraz więcej kobiet. Pozwalają one stwierdzić, czy maluch, który ma przyjść na świat nie jest dotknięty poważną wadą genetyczną.

Jednym z testów, który daje rozeznanie w zakresie zespołu Downa, zespołu Edwardsa oraz zespołu Patau jest test Nifty Pro. Gdzie wykonać Nifty Pro? Obecnie większość dużych przychodni w dużych miastach daje taką możliwość.

Niewątpliwą zaletą testu jest to, że jest to test, którego wykonanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Kobieta nie musi obawiać się konsekwencji ani dla siebie, ani dla dziecka, które rozwija się w jej łonie. Do wykonania testu niezbędna jest próbka krwi żylnej pobieranej od matki. Procedura pobrania krwi jest dokładnie taka sama, jak w przypadku zwykłej morfologii. Co więcej, nie trzeba nawet być na czczo, co wiele przyszłych mam bardzo sobie chwali. Wynik kobieta otrzymuje po około trzech tygodniach. Chcąc wykonać test Nifty Pro, należy pamiętać, że jego przeprowadzenie możliwe jest jedynie w okresie od dwunastego do dwudziestego czwartego tygodnia ciąży.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

lbladdersymptoms.org azubezpieczenia.pl developer.com