Connect with us

Zdrowie i Uroda

Test Nifty Pro

Published

on

Test Nifty Pro

Badania genetyczne w czasie ciąży decyduje się wykonać coraz więcej kobiet. Pozwalają one stwierdzić, czy maluch, który ma przyjść na świat nie jest dotknięty poważną wadą genetyczną.

Jednym z testów, który daje rozeznanie w zakresie zespołu Downa, zespołu Edwardsa oraz zespołu Patau jest test Nifty Pro. Gdzie wykonać Nifty Pro? Obecnie większość dużych przychodni w dużych miastach daje taką możliwość.

Niewątpliwą zaletą testu jest to, że jest to test, którego wykonanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Kobieta nie musi obawiać się konsekwencji ani dla siebie, ani dla dziecka, które rozwija się w jej łonie. Do wykonania testu niezbędna jest próbka krwi żylnej pobieranej od matki. Procedura pobrania krwi jest dokładnie taka sama, jak w przypadku zwykłej morfologii. Co więcej, nie trzeba nawet być na czczo, co wiele przyszłych mam bardzo sobie chwali. Wynik kobieta otrzymuje po około trzech tygodniach. Chcąc wykonać test Nifty Pro, należy pamiętać, że jego przeprowadzenie możliwe jest jedynie w okresie od dwunastego do dwudziestego czwartego tygodnia ciąży.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://easi-ta-events.com/audyt-brc-co-nalezy-wiedziec-na-ten-temat/ http://sigrs-gisor.org/czego-wymaga-norma-iso-45001/ https://orally.info/wartosciowy-wyjazd-na-oboz-dla-dziecka/