Connect with us

Technologia

Postaw na naukę zdalną i podnoś kwalifikacje

Published

on

 W poszukiwaniu sposobów na podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych coraz częściej sięgamy po ofertę platform e-learningowych. Nowoczesne platformy, wyrosłe na platformach tworzonych dla studentów na uniwersytetach, to dzisiaj doskonała alternatywa dla klasycznych kursów czy szkoleń. Co warto wiedzieć o kursach online? Czy każdy może z nich korzystać?

Kursy na platformach e-learningowych

Szkolenia online to dzisiaj jedna z najchętniej wybieranych opcji przez osoby, które pragną się doszkalać czy też przekwalifikować się. Kursy udostępniane na platformach e-learningowych w Polsce prowadzone są w języku polskim, dostępne są w formie video – całość przygotowują dla użytkowników platform doświadczeni specjaliści ze swoich branż. Szkolenia są odpłatne – warto jednak pamiętać, że raz zakupione zostają przypisane do naszego konta na stałe.

Jak skorzystać z ofert platform e-learningowych? Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Kolejnym krokiem jest włożenie do wirtualnego koszyka produktów, które nas interesują i ich opłacenie. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty wybrane kursy zostaną przypisane do naszego konta – możemy z nich korzystać zarówno online, jak i offline. Z pewnością ucieszy fakt, że na platformach na zalogowanych użytkowników czeka wiele promocji i rabatów. Szkolenia dotyczą wielu dziedzin: projektowania przestrzennego, tworzenia układów, architektury, grafiki komputerowej.

Jakie szkolenia wybierane są najczęściej?

Nie ma wątpliwości, że to szkolenia związane z programami komputerowymi są najchętniej kupowane – kurs Blender, kurs Autocad, kursy związane z grafiką komputerową. Szkolenia dostosowane są do konkretnych wymagań: autorzy tworzą kilka poziomów danego kursu i odpowiednio je opisują, aby każdy mógł znaleźć kurs dopasowany do danego poziomu.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Bezpieczny odkup i trwałe niszczenie danych z dysków

Published

on

Tak, coraz częściej mówi się o tym, że odkup może wyjść wielu firmom na dobre. Tylko, że nie można zapominać o tym, iż równie ważne jest niszczenie danych. W szczególności, jeżeli ma się do czynienia z firmowymi dyskami, jakie można znaleźć w komputerach, czy też w laptopach. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Jak wybrać swoją pierwszą lustrzankę?

Published

on

Przymierzasz się do zakupu pierwszej w życiu lustrzanki, ale nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie, każdy fotograf kiedyś przez to przechodził. Liczba dostępnych na rynku modeli aparatów jest doprawdy przytłaczająca, a nieustanna rywalizacja producentów na nowe technologie sprawia, że łatwo się w tym wszystkim pogubić. Podpowiadamy, czego tak naprawdę powinieneś oczekiwać od dobrej lustrzanki dla początkujących.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy