Connect with us

Zdrowie i Uroda

Metoda akrylowa zdobienia paznokci vs. inne metody

Published

on

Kiedy dzisiaj idziemy do kosmetyczki, możemy skorzystać przede wszystkim z trzech głównych metod wykonywania i zdobienia paznokci – z hybrydy, akrylu oraz żelu. W poniższym artykule zostanie przedstawiona przede wszystkim metoda akrylowa zdobienia paznokci oraz jej porównanie do dwóch pozostałych metod.

Metoda akrylowa zdobienia paznokci – najważniejsze informacje

czym się charakteryzuje taka metoda akrylowa? Otóż jak sama nazwa w zasadzie wskazuje stosowany jest tutaj specjalny proszek – akryl. Akryl łączony jest w żel i za jego pomocą modelowana jest i wydłużana ładnie płytka paznokcia. Do tego dochodzi oczywiście jeszcze ładny kolor i w zasadzie cały paznokieć jest już gotowy.

Co jest charakterystyczne dla tej metody, to zdecydowanie fakt, że jest ona w zasadzie dość trudna w aranżacji. Zazwyczaj panie jednak nie decydują się na jej samodzielne wykonanie w domu. To jeszcze jednak nie wszystko. Charakterystyczne dla tej metody jest również to, że nie wymaga ona zastosowania lampy UV ani żadnego specjalistycznego sprzętu. Jedyną wada, która jest podawana przez użytkowniczki tej metody, jest w zasadzie bardzo ostry i mocny zapach akrylu.

Metoda akrylowa a żelowa

Czym się różni metoda akrylowa od żelowej? Zasadniczo przede wszystkim trzeba podkreślić to, że efekt tych dwóch metod wcale się aż tak bardzo nie różni między sobą, choć drobne różnice oczywiście są. Generalnie bowiem obydwie metody umożliwiają wydłużenie płytki paznokcia oraz są bardzo wytrzymałe i trwałe.

Jednak z drugiej strony metoda żelowa jest znacznie prostsza w nałożeniu – żel bowiem zastyga dopiero w lampie UV, mamy zatem pewien czas na naprawienie różnych drobnych niedoskonałości. Co więcej metoda żelowa także przeznaczona jest generalnie do odbudowy zniszczonych i połamanych paznokci, akryl zaś pięknie wydłuża paznokcie raczej będące zdrowe i mocne.

Metoda akrylowa a hybryda

Co różni metodę akrylową od popularnej metody hybrydowej? Otóż w hybrydzie przede wszystkim stosowane są specjalne lakiery hybrydowe, które wymagają utwardzenia przez lampę UV. To jednak jeszcze nie wszystko, bowiem zasadniczo także istotne jest, że w tej metodzie nie ma już tak wysokiej wytrzymałości.

Warto bowiem zauważyć, że hybrydy przeznaczone są raczej na krótszy okres czasu – nie zaś na kilka tygodni. Ponadto cechują się one większą podatnością niż akryl na różnego rodzaju pęknięcia czy odprysknięcia. Z drugiej jednak strony hybrydy nie trzeba zdejmować specjalną frezarką- wystarczy specjalny lakier do lakierów hybrydowych.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

zobacz ishcourse.pl 2016.org