Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki do łazienki: naprawdę świetny wybór

Published

on

Płytki do łazienki: naprawdę świetny wybór

Łazienka jest bardzo szczególnym pomieszczeniem w domu. Panują w niej bowiem naprawdę specyficzne warunki. Wilgotność powietrza jest wyższa niż w innych partiach domu. Do tego dochodzą wahania temperatur.

Dlatego nie każdy materiał wykończeniowy w łazience dobrze się sprawdzi. Tym, po który można sięgać bez obaw są płytki, na przykład rektyfikowane płytki ścienne Saloni eukalypt vector crema-miel.

Płytki są niezwykle trwałe. Nawet wiele lat po położeniu na ścianie będą prezentowały się świetnie. Co istotne, nic nie trzeba przy nich robić. Nie wymagają odświeżania ani lakierowania ochronnymi lakierami. Jedyne, o czym należy pamiętać to regularne ich mycie, jeśli się zabrudzą. Co jednak ważne, do mycia płytek można używać zarówno samej wody, wody z dodatkiem detergentu, jak i środków myjących przeznaczonych do bezpośredniego użycia. Powierzchnia płytek jest odporna na działanie takich środków chemicznych. Sięgając po nie, można być pewnym, że nic złego z powierzchnią płytek się nie stanie.

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy